Pracownicy


mgr Adamek Urszula
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: urszula.adamek@up.krakow.pl
dyżury: 27 września 12.30-13.15

mgr Asotska-Wierzba Yuliya
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: yuliya.asotska-wierzba@up.krakow.pl
dyżury: 27 września 11.45-12.30

mgr Bachleda Agnieszka
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: agnieszka.bachleda@up.krakow.pl
dyżury: 27 września 9.00-9.45

mgr Banaś Dominika
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: dominika.banas@up.krakow.pl
dyżury: 24 września 10.30-11.15

mgr Barszcz-Przełożny Barbara
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: barbara.barszcz-przelozny@up.krakow.pl
dyżury: 13 września 14.45-16.15, od 17.09 - urlop

mgr Borejczuk Katarzyna (włoski)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: katarzyna.borejczuk@gmail.com
dyżury: na zwolnieniu lekarskim

mgr Chudzik Anna
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: anna.chudzik@up.krakow.pl
dyżury: 27 września 9.00-9.45

mgr Chwajoł Violetta
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: wioletta.chwajol@up.krakow.pl
dyżury: 21, 28 września 7.30-8.15

mgr Ćwiek Dariusz
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: dariusz.cwiek@up.krakow.pl
dyżury: 13 września 10.00-11.30, od 17.09 - urlop

mgr Czereyska-Kościelniak Maria
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: maria.czereyska-koscielniak@up.krakow.pl
dyżury: 20, 27 września 9.00-9.45

mgr Huczek Kamila
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: kamila.huczek@up.krakow.pl
dyżury: nieobecna w I semestrze

mgr Iwan Renata
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: renata.iwan@up.krakow.pl
dyżury: 11 września 9.00-10.30, od 17.09 - urlop

mgr Kmak - Obrębska Agnieszka
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: agnieszka.kmak-obrebska@up.krakow.pl
dyżury: 27 września 9.00-9.45,

mgr Kozieńska Joanna
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: joanna.kozienska@up.krakow.pl
dyżury: 18 września 15.45-16.30, 27 września 9.00-9.45

mgr Kruk Jacek
telefon: 662-63-59
pokój: 451a
email: jacek.kruk@up.krakow.pl
dyżury: pon.- pt: 8.00-15.00

mgr Krzyszkowska-Kwiek Kinga
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: kinga.krzyszkowska-kwiek@up.krakow.pl
dyżury: 18 września 13.15-14.00, 24 września 10.30-11.15

mgr Kubacka-Sawicka Monika (hiszpański)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: mks.espanol@gmail.com
dyżury: 15 września 11.00-11.45

mgr Kukiełka-Król Beata
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: beata.kukielka-krol@up.krakow.pl
dyżury: 19 września 9.45-10.30, 27 września 9.15-10.00

dr Legut-Zemla Agnieszka
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: agnieszka.legut-zemla@up.krakow.pl
dyżury: 21, 28 września 11.30-12.15

dr Lesiak Jarosław
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: jaroslaw.lesiak@up.krakow.pl
dyżury: urlop do 16.09

mgr Majkowska-Kula Jolanta (niemiecki)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: jolanta.majkowska-kula@up.krakow.pl
dyżury: 19 września 10.00-10.45, 27 września 9.00-9.45

mgr Morawska Katarzyna
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: katarzyna.morawska@up.krakow.pl
dyżury: 27 września 9.00-9.45

mgr Musialik-Twardawa Bożena
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: bozena.musialik-twardawa@up.krakow.pl
dyżury: 11 września 14.30-16.00, od 17.09 - urlop

mgr Muszyńska Renata (niemiecki)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: renata.muszynska@up.krakow.pl
dyżury: 19 września 10.00-10.45, 27 września 9.00-9.45

mgr Palwal Renata
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: renata.palwal@up.krakow.pl
dyżury: 19 września 13.15-14.00, 27 września 11.30-12.15

mgr Piotrowska-Gomuła Anna
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: anna.piotrowska-gomula@up.krakow.pl
dyżury: we wrześniu dyżury odwołane

mgr Ples Helena (rosyjski)
telefon: 662-67-62
pokój: ul. Studencka 5
email: helena.ples@up.krakow.pl
dyżury: 10-17 września - wyjazd służbowy

mgr Rybkowska Hanna
telefon: 662-63-57
pokój: 454
email: hanna.rybkowska@up.krakow.pl
dyżury: 24 września 10.00-11.00

mgr Sikora Marta
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: marta.sikora@up.krakow.pl
dyżury: 27 września 12.00-12.45

mgr Strychalska Elżbieta
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: elzbieta.strychalska@up.krakow.pl
dyżury: 20, 27 września 8.15-9.15

mgr Trybus Małgorzata
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: malgorzata.trybus@up.krakow.pl
dyżury: 27 września 12.00-12.45

mgr Winkowska Małgorzata
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: malgorzata.winkowska@up.krakow.pl
dyżury: 27 września 11.30-12.15

mgr Wolanin Elżbieta (łacina)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: elzbieta.wolanin@up.krakow.pl
dyżury: 18, 25 września 9.00-10.00

mgr Yablonsky Milena
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: milena.yablonsky@up.krakow.pl
dyżury: 19 września 9.15-10.00, 27 września 9.00-9.45

mgr Zakrawacz Danuta
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: danuta.zakrawacz@up.krakow.pl
dyżury: 21, 28 września 14.00-14.45 (proszę o kontakt z mgr E.Wolanin na jej dyżurach)

mgr Zarzycka-Piskorz Ewa
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: ewa.zarzycka-piskorz@up.krakow.pl
dyżury: 11 września 11.30-13.00, od 17.09 - urlop