Pracownicy


mgr Adamek Urszula
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: urszula.adamek@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.30-13.15, czwartek 11.30-12.15

mgr Asotska-Wierzba Yuliya
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: yuliya.asotska-wierzba@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.30-13.15, czwartek* 10.15-11.00 *)19.04 w godz. 9.30-10.15

mgr Bachleda Agnieszka
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: agnieszka.bachleda@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 11.00-11.45, czwartek 11.45-12.30

mgr Banaś Dominika
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: dominika.banas@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 14.00-14.45, czwartek 10.00-10.45

mgr Barszcz-Przełożny Barbara
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: barbara.barszcz-przelozny@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 13.15-14.00, czwartek 12.30-13.15

mgr Borejczuk Katarzyna (włoski)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: katarzyna.borejczuk@gmail.com
dyżury: piątek 10.15-11.00

mgr Chudzik Anna
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: anna.chudzik@up.krakow.pl
dyżury: wtorek* 14.00-14.45, czwartek 10.15-11.00, *)24.04 w godz. 12.30-13.15

mgr Chwajoł Violetta
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: wioletta.chwajol@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 8.45-9.30, czwartek 8.45-9.30

mgr Ćwiek Dariusz
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: dariusz.cwiek@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 13.00-13.30, czwartek 11.00-12.00

mgr Czereyska-Kościelniak Maria
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: maria.czereyska-koscielniak@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 11.15-12.00, czwartek 10.30-11.15

mgr Huczek Kamila
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: kamila.huczek@up.krakow.pl
dyżury: nieobecna w II semestrze

mgr Iwan Renata
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: renata.iwan@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 11.00-11.45, czwartek 10.15-11.00

mgr Kmak - Obrębska Agnieszka
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: agnieszka.kmak-obrebska@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.15, czwartek 10.15-11.00

mgr Kozieńska Joanna
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: joanna.kozienska@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 11.00-11.45, wtorek 14.15-15.00

mgr Kruk Jacek
telefon: 662-63-59
pokój: 451a
email: jacek.kruk@up.krakow.pl
dyżury: pon.- pt: 8.00-15.00

mgr Krzyszkowska-Kwiek Kinga
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: kinga.krzyszkowska-kwiek@up.krakow.pl
dyżury: wtorek** 12.30-13.15, czwartek* 8.30-9.15 *)19.04przełożony na 8.00-9.15 **24.04 dyżur w godz. 11.15-12.00

mgr Kubacka-Sawicka Monika (hiszpański)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: mks.espanol@gmail.com
dyżury: wtorek 12.35-13.20

mgr Kukiełka-Król Beata
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: beata.kukielka-krol@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 8.45-9.30, środa 12.30-13.15

dr Legut-Zemla Agnieszka
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: agnieszka.legut-zemla@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 17.30-18.15, wtorek 10.00-10.45

dr Lesiak Jarosław
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: jaroslaw.lesiak@up.krakow.pl
dyżury: urlop roczny

mgr Majkowska-Kula Jolanta (niemiecki)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: jolanta.majkowska-kula@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 13.30-14.00 (Ingardena s. 301N), czwartek 12.00-13.00

mgr Morawska Katarzyna
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: katarzyna.morawska@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 10.10-10.55, wtorek 8.40-9.25

mgr Musialik-Twardawa Bożena
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: bozena.musialik-twardawa@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.15, czwartek 11.45-12.30

mgr Muszyńska Renata (niemiecki)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: renata.muszynska@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 11.15-12.00, wtorek 12.45-13.30

mgr Palwal Renata
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: renata.palwal@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.15, czwartek 10.15-11.00

mgr Piotrowska-Gomuła Anna
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: anna.piotrowska-gomula@up.krakow.pl
dyżury: wtorek* 10.00-10.45, czwartek 10.00-10.45 *)dyżur z 24 przeniesiony na 23.04 godz. 13.15-14.00 (Ingardena s. 201)

mgr Ples Helena (rosyjski)
telefon: 662-67-62
pokój: ul. Studencka 5
email: helena.ples@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 17.15-18.00, środa 17.15-18.00

mgr Rybkowska Hanna
telefon: 662-63-57
pokój: 454
email: hanna.rybkowska@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 11.30-12.30, czwartek 11.30-12.30

mgr Sikora Marta
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: marta.sikora@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 14.00-14.45, środa 10.30-11.15 (Ingardena s. 419)

mgr Strychalska Elżbieta
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: elzbieta.strychalska@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.30-13.15, czwartek 8.45-9.30

mgr Trybus Małgorzata
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: malgorzata.trybus@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 11.30-12.15, wtorek 11.05-11.50

mgr Winkowska Małgorzata
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: malgorzata.winkowska@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.30-13.15, czwartek 12.30-13.15

mgr Wolanin Elżbieta (łacina)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: elzbieta.wolanin@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.30-13.30, czwartek 8.30-9.30

mgr Yablonsky Milena
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: milena.yablonsky@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 14.00-14.45, wtorek 12.30-13.15

mgr Zakrawacz Danuta
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: danuta.zakrawacz@up.krakow.pl
dyżury: wtorek* 8.45-9.30, czwartek* 11.00-11.45 *)17 i 19.04 dyżury odwołane!

mgr Zarzycka-Piskorz Ewa
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: ewa.zarzycka-piskorz@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 8.30-9.15, czwartek 8.30-9.15