Pracownicy


mgr Adamek Urszula
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: urszula.adamek@up.krakow.pl
dyżury: 7, 10, 11 września 12.30-14.00, 27 września 12.30-13.15

mgr Asotska-Wierzba Yuliya
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: yuliya.asotska-wierzba@up.krakow.pl
dyżury: 18 lipca 10.00-10.45, 7 września 9.00-10.30, 10 września 11.30-13.00, 14 września 9.00-10.30

mgr Bachleda Agnieszka
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: agnieszka.bachleda@up.krakow.pl
dyżury: 6 września 10.00-11.30, 10 września 9.00-10.30, 12 września 10.00-11.30

mgr Banaś Dominika
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: dominika.banas@up.krakow.pl
dyżury: 6 września 12.00-13.30, 10 września 12.00-13.30, 12 września 12.00-13.30

mgr Barszcz-Przełożny Barbara
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: barbara.barszcz-przelozny@up.krakow.pl
dyżury: 20 lipca 11.15-12.00, 25 lipca 11.30-12.15, 6 września 14.30-15.15

mgr Borejczuk Katarzyna (włoski)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: katarzyna.borejczuk@gmail.com
dyżury: na zwolnieniu lekarskim

mgr Chudzik Anna
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: anna.chudzik@up.krakow.pl
dyżury: 4 września 9.00-9.45, 7 września 11.00-12.30, 13 września 11.00-12.30, 14 września 13.00-14.30

mgr Chwajoł Violetta
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: wioletta.chwajol@up.krakow.pl
dyżury: 7, 10, 11 września 7.30-9.00, 21, 28 września 7.30-8.15

mgr Ćwiek Dariusz
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: dariusz.cwiek@up.krakow.pl
dyżury: 23 lipca 12.00-12.45, 6 września 10.00-11.30, 11 września 10.00-11.30, 13 września 10.00-11.30

mgr Czereyska-Kościelniak Maria
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: maria.czereyska-koscielniak@up.krakow.pl
dyżury: 6 września 9.00-10.30, 10 września 11.30-13.00, 13 września 9.00-10.30, 20, 27 września 9.00-9.45

mgr Huczek Kamila
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: kamila.huczek@up.krakow.pl
dyżury: nieobecna w II semestrze

mgr Iwan Renata
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: renata.iwan@up.krakow.pl
dyżury: 6 września 9.00-10.30, 10 września 12.00-13.30, 11 września 9.00-10.30

mgr Kmak - Obrębska Agnieszka
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: agnieszka.kmak-obrebska@up.krakow.pl
dyżury: 6, 10, 11 września 9.00-10.30, 17, 27 września 9.00-9.45,

mgr Kozieńska Joanna
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: joanna.kozienska@up.krakow.pl
dyżury: 6, 10 września 12.00-13.30, 11 września 16.00-17.30

mgr Kruk Jacek
telefon: 662-63-59
pokój: 451a
email: jacek.kruk@up.krakow.pl
dyżury: pon.- pt: 8.00-15.00

mgr Krzyszkowska-Kwiek Kinga
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: kinga.krzyszkowska-kwiek@up.krakow.pl
dyżury: 6 września 14.00-15.30, 10 września 12.00-13.30, 13 września 14.00-15.30

mgr Kubacka-Sawicka Monika (hiszpański)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: mks.espanol@gmail.com
dyżury: 12 września 11.00-11.45, 15 września 11.00-11.45

mgr Kukiełka-Król Beata
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: beata.kukielka-krol@up.krakow.pl
dyżury: 7 września 7.00-8.30, 10 września 11.30-13.00, 12 września 9.00-10.30, 19 września 9.45-10.30

dr Legut-Zemla Agnieszka
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: agnieszka.legut-zemla@up.krakow.pl
dyżury: 6, 7, 10, 11 września 10.00-11.30, 21, 28 września 10.00-10.45

dr Lesiak Jarosław
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: jaroslaw.lesiak@up.krakow.pl
dyżury: urlop roczny

mgr Majkowska-Kula Jolanta (niemiecki)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: jolanta.majkowska-kula@up.krakow.pl
dyżury: 6 września 10.00-11.30, 10 września 11.00-12.30, 12 września 10.00-11.30, 19 września 10.00-10.45, 27 września 9.00-9.45

mgr Morawska Katarzyna
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: katarzyna.morawska@up.krakow.pl
dyżury: 6 września 8.30-10.00, 10 września 12.00-13.30, 12 września 8.30-10.00

mgr Musialik-Twardawa Bożena
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: bozena.musialik-twardawa@up.krakow.pl
dyżury: 7, 10 września 14.00-15.30, 11 września 14.30-16.00

mgr Muszyńska Renata (niemiecki)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: renata.muszynska@up.krakow.pl
dyżury: 12 września 14.00-15.30, 13,14 września 10.00-11.30, 19 września 10.00-10.45, 27 września 9.00-9.45

mgr Palwal Renata
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: renata.palwal@up.krakow.pl
dyżury: 6, 10 września 13.00-14.30, 12 września 13.15-14.45, 19, 26 września 13.15-14.00

mgr Piotrowska-Gomuła Anna
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: anna.piotrowska-gomula@up.krakow.pl
dyżury: 6, 10, 11 września 10.00-11.30, 17, 27 września 9.15-10.00

mgr Ples Helena (rosyjski)
telefon: 662-67-62
pokój: ul. Studencka 5
email: helena.ples@up.krakow.pl
dyżury: 6 września 15.00-17.00, 7 września 15.00-17.00

mgr Rybkowska Hanna
telefon: 662-63-57
pokój: 454
email: hanna.rybkowska@up.krakow.pl
dyżury: 6, 10, 11 września 10.00-11.30, 17, 24 września 10.00-11.30

mgr Sikora Marta
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: marta.sikora@up.krakow.pl
dyżury: 6 września 12.00-13.30, 10 września 11.00-12.30, 11 września 10.30-12.00, 17 września 9.00-9.45

mgr Strychalska Elżbieta
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: elzbieta.strychalska@up.krakow.pl
dyżury: 6 września 8.15-9.45, 11 września 8.00-9.30, 13 września 8.15-9.45, 20, 27 września 8.15-9.15

mgr Trybus Małgorzata
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: malgorzata.trybus@up.krakow.pl
dyżury: 7 września 11.00-12.30, 10 września 12.00-13.30, 12 września 11.00-12.30

mgr Winkowska Małgorzata
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: malgorzata.winkowska@up.krakow.pl
dyżury: 6, 10, 11 września 11.00-12.30, 27, 28 września 11.00-11.45

mgr Wolanin Elżbieta (łacina)
telefon: 662-63-54
pokój: 455
email: elzbieta.wolanin@up.krakow.pl
dyżury: 4 września 9.00-10.00, 6, 11, 13 września 9.00-10.30, 18, 25 września 9.00-10.00

mgr Yablonsky Milena
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: milena.yablonsky@up.krakow.pl
dyżury: 30, lipca 14.00-14.45, 31lipca 9.30-10.15, 6, 10, 11 września 9.00-10.30, 17, 24 września 9.30-10.15

mgr Zakrawacz Danuta
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: danuta.zakrawacz@up.krakow.pl
dyżury: 7, 13, 14 września 14.00-15.30, 21, 28 września 14.00-14.45

mgr Zarzycka-Piskorz Ewa
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: ewa.zarzycka-piskorz@up.krakow.pl
dyżury: 5, 7 września 10.00-10.45, 10, 11 września 12.00-13.30