Pracownicy


mgr Adamek Urszula
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: urszula.adamek@up.krakow.pl
dyżury: 24 stycznia 14.15-15.00 (Podbrzezie s. 57)

mgr Asotska-Wierzba Yuliya
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: yuliya.asotska-wierzba@up.krakow.pl
dyżury: urlop naukowy w I semestrze

mgr Bachleda Agnieszka
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: agnieszka.bachleda@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 9.40-10.25, czwartek 10.45-11.30

mgr Banaś Dominika
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: dominika.banas@up.krakow.pl
dyżury: 25 stycznia 14.15-15.00, 29 stycznia 13.00-13.45, 1 lutego 13.00-13.45, 12 lutego 13.00-13.45

mgr Barszcz-Przełożny Barbara
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: barbara.barszcz-przelozny@up.krakow.pl
dyżury: 23 stycznia 13.15-14.00, 29 stycznia 14.00-14.45, 30 stycznia 11.00-11.45

mgr Chudzik-Zimna Anna
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: anna.chudzik@up.krakow.pl
dyżury: 25 stycznia 11.00-11.45, 29 stycznia 11.00-11.45, 31 stycznia 11.00-11.45

mgr Chwajoł Violetta
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: wioletta.chwajol@up.krakow.pl
dyżury: 25 stycznia 9.30-10.15, 29 stycznia 9.00-9.45, 2 lutego 12.35-13.20

mgr Ćwiek Dariusz
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: dariusz.cwiek@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.00, piątek 14.00-15.00

mgr Czereyska-Kościelniak Maria
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: maria.czereyska-koscielniak@up.krakow.pl
dyżury: 24 stycznia 11.15-12.00, 30 stycznia 9.00-9.45, 31 stycznia 11.30-12.15, 14 lutego 9.00-9.45

mgr Huczek Kamila
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: kamila.huczek@up.krakow.pl
dyżury: nieobecna do końca semestru

mgr Iwan Renata
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: renata.iwan@up.krakow.pl
dyżury: 24 stycznia 9.30-10.15, 30 stycznia 8.15-9.00, 31 stycznia 11.00-11.45

mgr Kmak - Obrębska Agnieszka
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: agnieszka.kmak-obrebska@up.krakow.pl
dyżury: 24 stycznia 10.00-10.45, 26 stycznia 16.45-17.30, 29 stycznia 9.15-10.00, 30 stycznia 9.15-10.00

mgr Kozieńska Joanna
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: joanna.kozienska@up.krakow.pl
dyżury: 23 stycznia 12.00-12.45, 30 stycznia 16.30-17.15, 2 lutego 13.00-13.45, 9 lutego 12.00-12.45

mgr Krzyszkowska-Kwiek Kinga
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: kinga.krzyszkowska-kwiek@up.krakow.pl
dyżury: 25 stycznia 12.30-13.15, 29 stycznia 8.00-8.45, 30 stycznia 8.00-8.45,

mgr Kukiełka-Król Beata
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: beata.kukielka-krol@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek* 11.45-12.30, środa 8.45-9.30 *)dyżur z 22.01 przeniesiony na 26.01 godz. 16.45-17.30

dr Legut-Zemla Agnieszka
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: agnieszka.legut-zemla@up.krakow.pl
dyżury: 25 stycznia 10.00-10.45, 29 stycznia 17.00-17.45, 30 stycznia 10.00-10.45

dr Lesiak Jarosław
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: jaroslaw.lesiak@up.krakow.pl
dyżury: urlop roczny

mgr Morawska Katarzyna
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: katarzyna.morawska@up.krakow.pl
dyżury: 30 stycznia 8.00-8.45, 31 stycznia 8.00-8.45, 15 stycznia 8.30-9.15, 16 stycznia 8.30-9.15

mgr Musialik-Twardawa Bożena
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: bozena.musialik-twardawa@up.krakow.pl
dyżury: 25 stycznia 11.45-12.30, 29 stycznia 14.30-15.15, 30 stycznia 17.50-18.35

mgr Palwal Renata
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: renata.palwal@up.krakow.pl
dyżury: 23 stycznia 13.00-13.45, 29 stycznia 13.00-13.45, 30 stycznia 13.00-13.45

mgr Piotrowska-Gomuła Anna
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: anna.piotrowska-gomula@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek* 13.15-14.00 (Ingardena s. 201), środa 10.00-10.45 *)dyżur z 22.01 przeniesiony na czwartek 13.45-14.30 (s.457)

mgr Rybkowska Hanna
telefon: 662-63-57
pokój: 454
email: hanna.rybkowska@up.krakow.pl
dyżury: 30 stycznia 10.00-11.00, 31 stycznia 10.00-11.00, 13 lutego 10.00-11.00, 15 lutego 11.30-12.30

mgr Strychalska Elżbieta
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: elzbieta.strychalska@up.krakow.pl
dyżury: 25 stycznia 10.15-11.00, 30 stycznia 8.30-9.30, 1 lutego 8.30-9.30, 13 lutego 8.30-9.30

mgr Trybus Małgorzata
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: malgorzata.trybus@up.krakow.pl
dyżury: środa 11.15-12.00 (Ingardena s. 310N), czwartek 11.40-12.25

mgr Winkowska Małgorzata
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: malgorzata.winkowska@up.krakow.pl
dyżury: 25 stycznia 11.00-11.45, 29 stycznia 11.45-12.30, 30 stycznia 11.45-12.30

mgr Yablonsky Milena
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: milena.yablonsky@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 9.30-10.15, czwartek 9.30-10.15

mgr Zakrawacz Danuta
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: danuta.zakrawacz@up.krakow.pl
dyżury: 23 stycznia 14.45-15.30, 25 stycznia 14.45-15.30

mgr Zarzycka-Piskorz Ewa
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: ewa.zarzycka-piskorz@up.krakow.pl
dyżury: 29 stycznia 12.00-12.45, 30 stycznia 11.00-11.45, 15 lutego 8.30-9.15, 16 lutego 11.00-11.45