Pracownicy


mgr Adamek Urszula
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: urszula.adamek@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 9.35-10.20, czwartek 10.15-11.00

mgr Asotska-Wierzba Yuliya
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: yuliya.asotska-wierzba@up.krakow.pl
dyżury: urlop naukowy w I semestrze

mgr Bachleda Agnieszka
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: agnieszka.bachleda@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 9.40-10.25, czwartek 10.45-11.30

mgr Banaś Dominika
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: dominika.banas@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 15.15-16.00, czwartek 14.15-15.00

mgr Barszcz-Przełożny Barbara
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: barbara.barszcz-przelozny@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.15, wtorek 13.15-14.00

mgr Chudzik-Zimna Anna
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: anna.chudzik@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 11.00-11.45, czwartek 11.00-11.45

mgr Chwajoł Violetta
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: wioletta.chwajol@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 8.40-9.25, czwartek 9.30-10.15

mgr Ćwiek Dariusz
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: dariusz.cwiek@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.00, środa 11.00-12.00

mgr Czereyska-Kościelniak Maria
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: maria.czereyska-koscielniak@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 11.15-12.00, czwartek 8.30-9.15

mgr Huczek Kamila
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: kamila.huczek@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 14.00-14.45, czwartek 11.00-11.45

mgr Iwan Renata
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: renata.iwan@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 9.30-10.15, czwartek 10.15-11.00

mgr Kmak - Obrębska Agnieszka
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: agnieszka.kmak-obrebska@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.15, wtorek 12.30-13.15

mgr Kozieńska Joanna
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: joanna.kozienska@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 10.00-10.45, wtorek 12.00-12.45

mgr Krzyszkowska-Kwiek Kinga
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: kinga.krzyszkowska-kwiek@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.30-13.15, czwartek 11.45-12.30

mgr Kukiełka-Król Beata
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: beata.kukielka-krol@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 14.00-14.45, środa 8.45-9.30

dr Legut-Zemla Agnieszka
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: agnieszka.legut-zemla@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 17.00-17.45, czwartek 10.00-10.45

dr Lesiak Jarosław
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: jaroslaw.lesiak@up.krakow.pl
dyżury: urlop roczny

mgr Morawska Katarzyna
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: katarzyna.morawska@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.15, wtorek 11.45-12.30

mgr Musialik-Twardawa Bożena
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: bozena.musialik-twardawa@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 11.00-11.45, czwartek 11.45-12.30

mgr Palwal Renata
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: renata.palwal@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 11.45-12.30, czwartek 12.30-11.30

mgr Piotrowska-Gomuła Anna
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: anna.piotrowska-gomula@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 13.15-14.00 (Ingardena s. 201), wtorek 13.00-13.45

mgr Rybkowska Hanna
telefon: 662-63-57
pokój: 454
email: hanna.rybkowska@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 11.45-12.45, czwartek 10.45-11.45

mgr Strychalska Elżbieta
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: elzbieta.strychalska@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 8.40-9.25, czwartek 10.15-11.00

mgr Trybus Małgorzata
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: malgorzata.trybus@up.krakow.pl
dyżury: środa 11.15-12.00 (Ingardena s. 310N), czwartek 11.40-12.25

mgr Winkowska Małgorzata
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: malgorzata.winkowska@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.30-13.15, czwartek 11.00-11.45

mgr Yablonsky Milena
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: milena.yablonsky@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 11.00-11.45, czwartek 12.30-13.15

mgr Zakrawacz Danuta
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: danuta.zakrawacz@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 8.45-9.30, czwartek 10.15-11.00

mgr Zarzycka-Piskorz Ewa
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: ewa.zarzycka-piskorz@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 14.00-14.45, wtorek 12.45-13.30