Pracownicy


mgr Adamek Urszula
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: urszula.adamek@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 11.45-12.30, czwartek 8.45-9.30

mgr Asotska-Wierzba Yuliya
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: yuliya.asotska-wierzba@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 9.30-10.15, czwartek 10.15-11.00

mgr Bachleda Agnieszka
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: agnieszka.bachleda@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.00-12.45, środa 10.45-11.30

mgr Barszcz-Przełożny Barbara
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: barbara.barszcz-przelozny@up.krakow.pl
dyżury: nieobecna w I semestrze

mgr Chudzik Anna
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: anna.chudzik@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.30-13.15, czwartek 10.15-11.00

mgr Chwajoł Violetta
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: wioletta.chwajol@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 10.15-11.00, czwartek 8.00 - 8.45

mgr Ćwiek Dariusz
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: dariusz.cwiek@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 13.30-14.00 (Ingardena s.104), piątek 14.15-15.15

mgr Czereyska-Kościelniak Maria
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: maria.czereyska-koscielniak@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 11.30-12.15, czwartek 11.30-12.15

mgr Huczek Kamila
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: kamila.huczek@up.krakow.pl
dyżury: nieobecna w I semestrze

mgr Iwan Renata
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: renata.iwan@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.30-13.15, czwartek 11.00-11.45

mgr Kmak - Obrębska Agnieszka
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: agnieszka.kmak-obrebska@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 11.00-11.45, czwartek 11.00-11.45

mgr Kozieńska Joanna
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: joanna.kozienska@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 11.15-12.00, wtorek 10.00-10.45

mgr Krzyszkowska-Kwiek Kinga
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: kinga.krzyszkowska-kwiek@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 18.30-19.15 (Ingardena s.209), środa 10.30-11.15

mgr Kukiełka-Król Beata
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: beata.kukielka-krol@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.45-13.30, środa 12.15-13.00 (Mazowiecka s.19)

dr Legut-Zemla Agnieszka
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: agnieszka.legut-zemla@up.krakow.pl
dyżury: wtorek* 10.45-11.30, piątek* 11.30-12.15 *)w dniach 12-26 listopada dyżury odwołane!

mgr Lelito Olga
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: olga.lelito@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 11.30-12.15, czwartek 11.15-12.00

dr Lesiak Jarosław
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: jaroslaw.lesiak@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 11.15-12.00, czwartek 12.45-13.30

mgr Morawska Katarzyna
telefon: 662-63-53
pokój: 453
email: katarzyna.morawska@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.30-13.15, czwartek 7.15-8.00

mgr Musialik-Twardawa Bożena
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: bozena.musialik-twardawa@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 10.15-11.00, środa 12.30-13.15

mgr Palwal Renata
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: renata.palwal@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.15, czwartek 11.45-12.30

mgr Piotrowska-Gomuła Anna
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: anna.piotrowska-gomula@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 12.45-13.30, czwartek* 11.15-12.00 *)dyżur z 15.11 przeniesiony na 20.11 g. 13.15-14.00

mgr Rój Anna
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email:
dyżury: poniedziałek 13.00-13.45, 16.15-17.00

mgr Rybkowska Hanna
telefon: 662-63-57
pokój: 454
email: hanna.rybkowska@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 10.00-11.00, czwartek 10.00-11.00

mgr Sikora Marta
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: marta.sikora@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.15, czwartek 11.00-11.45

mgr Staszkiewicz Dorota
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: dorota.staszkiewicz@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 11.05-11.50, czwartek 10.20-11.05

mgr Strychalska Elżbieta
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: elzbieta.strychalska@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 10.15-11.00, wtorek 8.45-9.30

mgr Trybus Małgorzata
telefon: 662-63-60
pokój: 452
email: malgorzata.trybus@up.krakow.pl
dyżury: wtorek* 11.15-12.00, czwartek 8.45-9.30 *)dyżur z 13.11 przełożony na 15.11 godz. 11.00

mgr Winkowska Małgorzata
telefon: 662-63-56
pokój: 457
email: malgorzata.winkowska@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 12.30-13.15, czwartek 11.00-11.45

mgr Yablonsky Milena
telefon: 662-63-77
pokój: 462
email: milena.yablonsky@up.krakow.pl
dyżury: wtorek 11.45-12.30, czwartek 9.30-10.15

mgr Zarzycka-Piskorz Ewa
telefon: 662-62-42
pokój: 456
email: ewa.zarzycka-piskorz@up.krakow.pl
dyżury: poniedziałek 10.45-11.30, wtorek 9.15-10.00